Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

Kurumların kendini tanımlama, sunma ve tanıtım stratejilerinin tamamını yönlendiren hizmetler bütünü olarak tanımlanan kurumsal kimlik kavramı Bilge Ajans web tasarım firmasının partnerleriyle birlikte vermekte olduğu hizmetlerdendir. Logo-amblem, katalog, broşür, kurumsal evrak vb. tasarımları kurumsal kimlik hizmetlerinin temelidir. Bilge Ajans web tasarım ajansı, bunlara ek olarak; interaktif veya masaüstü mecralardaki reklam, reklam bannerları tasarımları, slogan ve fikir üretme konularında da iddialı hizmetler sunmaktadır. Logo Tasarımı Bilge Ajans logolarınızın sade, anlaşılır ve hatırlanabilir olmasına özen gösterir ve sizin için özgün tasarımlar yaratarak logonuzun başka kurumları çağrıştırmasına izin vermez. Bu yüzden markanızın akılda kalıcı olmasına ve markanızın özelliklerini yansıtmasına son derece özen gösteren ekibimizle en kaliteli sonucu alabilirsiniz.

Antetli Kağıt
Antetli kağıt firmanızın kurumsal kimlik öğelerinin olmazsa olmazlarından birisidir. Her ne kadar direk reklam aracı olarak görülmese de kurumsal kimliğinizi ve iletişim bilgilerinizi taşıyan önemli bir dökümandır. Antetli kağıtlar bilgilendirici olduğu kadar tasarım şekliyle de göze hitap etmeli ve firmanın kurumsal kimliğini ortaya koymalıdır. Bilge Ajans olarak markanızın logosuna ve renklerine uygun tonda hazırlayacağımız antetli kağıtlarla rakiplerinize fark atmanızı garanti ederiz.

Zarf Tasarımı
Zarf, şirketler arası yazışmalarınızda kurumsallığınızı yansıtan en önemli faktörlerden birisidir. Bilge Ajans’ın logonuzun ve markanızın renlerine uyumlu olarak tasarlayacağı zarflarla kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtır, şirket dışı kargo ve posta gönderilerinizde farkınızı ortaya koyarsınız.

Dosya Tasarımı
Bilge Ajans sizin için özenle hazırlayacağı dosya tasarımları ile firmanızın kurumsallığı ve ciddiyeti hakkında önemli ipuçları vermenize yardımcı olur. Bloknot Tasarımı Firmaların en iyi ve maliyetsiz sayılabilecek reklam aracı olan bloknotlar uzun süre masa üstünde kaldığından çok iyi bir reklam aracıdır. Bilge Ajans kurumsal kimliğinizi yansıtacak şık tasarımları ile müşterilerinize her daim kurumunuzu hatırlatacak ve marka olma yolunuzu hızla açacaktır.

Katalog , Kılavuz, Broşür ve Afiş Tasarımı Bilge Ajans olarak size özgü renklerle hazırlayacağımız katalog, kılavuz, el broşürü ve afiş tasarımlarımızla, şirketinizin kalite anlayışını ve kurumsal yapısını sizi takip eden kitlelere sunmanıza ve markanıza olan güveni pekiştirmenize önayak oluruz.

Kurumsal Kimlik