Film / Belgesel

Film / Belgesel

BELGESEL VE TV PROGRAMLARI
Bilge Ajans web faaliyetlerinin yanısıra proje tasarımı ve uygulama ajansıdır. Önceliğimiz medya, kültür, sanat ve sosyal sorumluluk alanlarında nitelikli ve kaliteli projeler üretip, bunu görsel ve içerik anlamında en kaliteli şekliyle uygulayarak toplumumuza ve müşterilerimize kaliteli eserler sunmaktır.
Biz neyi nasıl yapması gerektiğinin farkında olan bir ekibiz. İletişim sanatı alanında eğitim almış, hem bu işin teorisini bilen, hem de pratik anlamda sayısız tecrübe kazanmış olan ekibimiz, şu ana kadar yapmış olduğu yapımlarla da bunu ispatlamaktadır. Bu nedenle bizim projelerimiz hem üretim, hem oluşum aşamasında seçilerek ortaya çıkar.  Akıcı anlatımları, dolu içerikleri, zengin görselliği ve sağlam kurgusuyla Bilge Ajans belgesellerinin arkasında genç, dinamik ve sağlam bir ekibin var olduğunu hemen hissedersiniz.
Önemli ve toplumsal katkısı yüksek işlere imza atmak markamızın en belirleyici özelliğidir. Farklı kültürler ve insanlarla çalışmanın yaptığımız işin değerini artırdığına inanıyoruz. Bu inancımız bize, uluslararası arenada da kendimizi göstermemizi, tecrübe ve başarı kazanmamızı sağladı. Yeni imkanlar, fırsatlar, alanlar, ülkeler üzerine çalışmak, projelerinizi özgün bir şekilde hayata geçirmek için sizinle işbirliği yapmaya hazırız.
 
REKLAM
"Siz kendinizi bize anlatın, biz sizi dünyaya…"
Bilge Ajans büyük bütçelerin değil, büyük düşünmenin gücüne inanır. İşimizi tutkuyla yapar, aşk ve şevkle ortaya konan eserin değerli olduğuna inanırız. Tutkusuz, heyecansız ve coşkusuz işin istenen etkiyi yaratmayacağının farkındayız. Bu yüzden bizim için küçük iş, büyük iş ayrımı yoktur. Süper fikir, kötü fikir ayrımı vardır. Ayrıca Bilge Ajans markalarının sadece televizyon kampanyalarıyla değil; kurumsal kimliği, iletişim stratejisi ve hatta ismi, cismi ve ürün fikri  ile de ilgilenir. Hızlı düşünür, hızlı yaratırız. Bizim için iş disiplini profesyonelliğin temelidir. Dostluğa,  güvene son derece değer verdiğimiz çalışma arkadaşalarımızla, hizmet verdiğimiz markalara şan, şöhret, itibar ve para kazandırırız.